Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet az, hogy a lelki bajok...

Lehet az, hogy a lelki bajok kihatnak az egészségemre?

Figyelt kérdés
pszichésen mostanában nagyon nemvagyok jol és fizikailag is nagyon legyengültem, a szervezetem egyre rosszabb és kedvem sincs meggyogyulni. ez lehet a szomorúság miatt? ha igen akkor mit csinálhatok?
2010. márc. 30. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen depressziós vagy. A depressziós embereknek nincs semmihez kedve, még enni sem.De szerencsére felismerted a problémád sulyát, és ez már egy nagyon pozitív jel a kilábaláshoz. Szedjél Magne B6 vitamint és Supradyn F drazsét. Meglásd javulni fog a helyzet, viszont ha 2-3 hét mulva sem javul a helyzeted, keress fel pszichiátert.
2010. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a lelki bajok általában kihatnak a fizikai erőnlétre,egészségre is. Lelki problémák megszüntetésével,vitaminok+magneb6 (jot tesz az idegrendszernek) tehetsz ellene
2010. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi nem történik véletlenül.

A lelki problémák kihatnak az egészségre.Először én furcsálltam.

Ekcémás vagyok,tavaly nagyon rossz évem volt.Összegyűltek a gondok,ideges,stresszes voltam és bizony a bőröm is nagyon csúnya volt.Mostanában kiegyensúlíozott,élettel teli vagyok és sokkal szebb a bőröm.


Nagyon jó,hogy felismerted a problémát.Én is tudom ajánlani a magne b6-ot és mozogj!Hidd el,a mozgás nem csak alakformálás miatt jó,boldogsághormont termel.Ha szeded a magne b6-ot és mozogsz valószínűleg jobb lesz a helyzet és nem kell orvoshoz menned.

Sok sikert és jobbulást!

15/L

2010. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell olyan gyorsan dokihoz szaladni.Felesleges bogyókat szedni.Nekem is szoktak depressziós időszakaim lenni,mikor felismerem hogy megint zuhanok,tudatosa direkt az azt megelőző időszakra gondolok,A kellemesen eltöltött napokra, jó programokra,stb... Persze ez akkor működik csak ha mindenféle konkrét ok nélkül jött a depi.Nekem úgy szokott.
2010. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért van mer minden felgyülemlett.és ha szép napokra gondolok az csak azzal a személlyel van aki miatt most szomoru vagyok
2010. márc. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!