Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségemre mehet?

Az egészségemre mehet?

Figyelt kérdés
Valószínű lesz egy munkahelyem,ahol jobban fogok tudni keresni,mint a jelenlegi munkahelyemen.A baj csak az,hogy 12 órát állni kell,leülni kb 10 percre lehet,amíg gyorsan bekapok valamit.Viszont nem lehet bajom belőle,hogy egész nap éhezek?Megszoktam,hogy 2 óránként eszek,gyors az anyagcserém.Félek,hogy vitaminhiányom lesz,és hullani fog a hajam,és a többi velejáró.Plusz a lábaim nagyon szoktak fájni,félek a csúnya visszerektől is.Megéri? 22 évesen tegyen tönkre magam?Bírom a szenvedést,muszáj a pénz miatt,de szerintem fiatal vagyok még ahhoz,tönkre tegyem az egészségem.Szerintetek belemenjek?
2011. szept. 20. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én kipróbálnám aztán legfeljebb 2-3 hónap után eljönnék onnan.a pénz az nagyúr.
2011. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!