Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségemre mehet?

Az egészségemre mehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudom kimondani a problémáim, mert vagy menten sírva fakadok, vagy meg sem tudok szólalni dühömben.
2010. júl. 10. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld kiirni magadból - akkor levezeted a feszültséget, és ha olyan próbléma, amit mással együtt kellene megoldani, akkor a leirtakat oda tudod adni, ö elolvassa és tud reagálni. Egyébként a visszafolytott feszültség komoly egészségügyi károsodásokat okozhat.
2010. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha úgy szeretnék panaszkodni, de nem tudom kimondani. Tudom, hogy hogy fog reagálni a másik, pedig ez nekem nagyon nehéz. Senki sem ért meg, és ez nem csak egy olyan tinikrízis vagy mi. Egyáltalán nem érzem magam tinédzsernek, már a fogalmat is utálom. Nem volt gyerekkorom, viszonylag hamar felnőttem. A legtöbb probléma nekem semmiség és az olyan dolgok, mint válás, verés, szegénység - nekem hétköznapi dolgok és szinte csak röhögök rajtuk. Ezt úgy értem, hogy nekem ez általános, nem értem miért kibukni. Én is ebben élek és semmiségnek érzem. A legtöbb dolgot magamtól tudtam meg, saját erőmből vittem eddig. Már nagyon régóta nem tudom kiadni magamból ezeket, mert senki nem érti meg - még a saját anyám se, egy pszichológus se és szinte minden ember félre ért. Már nagyon elegem van, mindenki engem hibáztat, mindig én vagyok a rossz, a hülye, aki lenéznek. Ez már kiskorom óta megy. Milyen hatással lehet ez az egészségemre?
2010. júl. 10. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom még 20 éves se vagy. Az egészségre hosszú távon bármi hatással lehet.De tudod, van oylan ember akinek minden megadatik aztán 30 évesen mellrákja lesz meg hasonlók. Lehet neked semmi bajod nem lesz. Azt nem leeht előre tudni. Szarj le mindenkit. Keress olyan embert aki megbecsül végighallgat és segít túllépni ezen a lelki válságon. Ami szerintem minden ember életébe eljön egyszer. nekem se volt valami hú de milyen fényes gyerekkorom meg ami utána jött az se volt fenékig tejfel. Most se érzem túl jól magam, de az nyugtat, hogy voltam ennél szarabbul is. Sok sikert!
2010. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!