Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy jót ásítani?

Miért nem tudok egy jót ásítani?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy ásítanom kéne, de nem megy. Miért? Mit tehetnék, hogy ásítsak? Már napok óta ezt érzem...
2010. márc. 29. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát nyisd ki a szád és ásíts :) Én ahogy megláttam a kérdésedet, máris ásítottam egy óriásit.
2010. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hiába nyitogatom a szám, nem megy. :(

Csak én lehetek ennyire nyomorék, hogy nem tudok ásítani. ><

2010. márc. 29. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg befogni a füled s úgy! Próbáld befogott orral is!C Ez nagyon kellemetlen, valami nyomáskülönbség az oka. Ha tartósan fenmarad, mutasd meg a fülésznek!
2010. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még azt is próbáld, hogy kimégy a friss levegőre, kiszellőztetsz. Lehet, hogy annyira oxigénhiányos a szoba, s azt érzed tévesen ásítási ingernek.
2010. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rexeszizmod megfázott, az is lehet.
2010. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, el fog múlni. Velem is volt már ilyen és tudom nagyon rossz tud lenni.
2010. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én épp most olvastam a kérdést mert most nekem is ilyen bajom van.

Előző héten még ment,de pl. ma egyszerűen nem tudok olyan nagyot,olyan igazit.Én is érzem, hogy kellene,de az átlagos 6 mp-s helyett csak 1-2 mp-s lesz.

Neked elmúlt?

2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem csak te vagy ennyire nyomorék,valamiért én sem tudok.
2011. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AngryGirl válasza:

Én se tudtam,ezért rákerestem erre...Nagyon idegesített a dolog mivel vagy 15 perce próbálkozok egy kicsit ásítani.:D

Sztem a legjobb módszer,ha nem gondolsz rá,mert mikor ezt csinálta egyszeriben hatalmasat ásítottam.Utána már az össze sikerült :D

2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!