Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok rendesen ásítani?

Miért nem tudok rendesen ásítani?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy...Nem olyan mint régen hogy teleszívom magam levegővel és beleremegek.Nagyon rossz érzés és nem tudom mitől lehet.A probléma már rég óta jelen van.
2010. febr. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van néha! Nem tudom mitől talán mert nem vagy annyira álmos! Hidd el ha rendesen kifárasztod magad akkor menni fog az ásítozás =)
2010. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél részt egy-két értekezleten.
2010. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) a baj az hogy akármennyire fáradt vagyok jön az ásítás de nem esik jól...tudjátok nem az a "beleremesős" érzés...Hanem csak nagyratátom a számat, kijön egy kis levegő és késsz...ennyi is volt... :( lehet hogy a dohányzás miatt van?
2010. febr. 20. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a dohányzás sok mindenre káros hatással van(most nem kezdek el veszekedni,hogy na látod kellett neked rászokni),de az ásításra kétlem...És tudom mire gondolsz,pl. én ezen a héten nem tudok olyan "beleremegőset" ásítani(ahogy te írtad),szóval sztem arra gondoltál,hogy olyan 6 másodperceset,nekem is csak 1-2 másodpercet sikerül,ritkább esetben 3-at(direkt lemértem).

Szóval nemtom!!!Bocsi

2011. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!