Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állómunkát végzők, ti mit...

Állómunkát végzők, ti mit csináltok a lábatokkal, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
3 hete egy bárban dolgozom, ahol heti 5 nap napi 10-12 órában sétálnom kell folyamatosan, a 30 perces pihenőidőben sincs hova leülni, úgyhogy azt is végig kell állnom vagy max. leguggolok, ha épp van hely a földön a raktárban. A talpaim már nagyon durván lüktetnek és fájnak, és teljesen bevörösödtek. Van erre valami gyógymód? Fog egyáltalán javulni, vagy mostantól mindig ilyenek lesznek a lábaim? Cipőcsere sajnos nem megoldható, mert egyenruhánk van, nem lehet akármit felvenni.
2015. nov. 8. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
10-12 óra eszméletlenül megterhelő, én nem csodálkoznék, ha esetleg még a derekad is beadná egy idő után a kulcsot. Hát nagyon gyógyszer nincsen rá, esetleg próbálj meg egy talpbetétet, mondjuk lúdtalp betétet venni a cipődbe és az segíthet valamennyit.
2015. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Én is ilyen munkarendbe dolgozom, raktárban. Napi 12 órát legalább talpon vagyok, de ez általában többet is. Az elején nekem is nagyon fájt a talpam, de idővel megszoktam. Nekem körülbelül 2 hét volt, de nem tudom pontosan. Már nem is érzem megterhelőnek, de sajnos bőrkeményedések lettek a lábamon. Mondjuk nálunk az acélbetétes munkavédelmi cipő kötelező, és nekem ez nem túl kényelmes, de gondolom a bári egyenruhához se túl kényelmes cipő tartozik.

Szerintem nincs más, idővel megszokható.

2016. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem szoktam meg, azóta már a térdeim és a derekam is fáj...
2016. márc. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!