Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok van köztetek aki...

Fiúk, lányok van köztetek aki állómunkát végez és sokat fáj a talpa?

Figyelt kérdés
Neketek mi vált be, lúdtalpbetét, gyógycipő, ... Légyszi kort is írjatok!

2012. ápr. 25. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyáron dolgoztam így.. napi 15órát álltam 3óránként volt 10perc szünet.

Egy számmal lett nagyobb a lábam.. aztán vissza is csökkent hála.

A talpbetét ami puha de tart sokat segít. De teljesen nem fog megszűnni a fájdalom. Ajánlom hogy próbáld meg a testsúlyodat eloszlatni és néha megmozgatni miközben állsz hogy ne merevedjen le.

18L

2012. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan cipőt válassz ami puha,teljesen be lehet hajlítani a talpát. Tegyél bele lúdtalp betétet. Amikor egy helyben kell állnod, a két lábad kis terpeszben legyen, egy vonalban legyenek a vállaiddal. Így eloszlik a súly. Amikor szünetet tudsz tartani, polcold fel a lábad, tedd fel az asztalra vagy egy székre hogy tehermentesítsd és a keringésed jobb legyen.
2012. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia 4 éve végzek állómunkát, leülni max a budin tudok. régen nekem is fájt, használtam egy ideig jégzselét, kicsit segített. Amúgy nekem inkább a térdem sínyli meg. Mi vált be? Csak megszoktam...

23/L

2012. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 poiu ***** válasza:
100%
Van egy csomó üzlet, ahol méretre csinálnak betétet (5-10 ezer forint, de örökös, évente beállítják). Próbáld ki, hogyha időnként lábujjhegyre állsz, segít-e.
2012. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kérni egy beutalót az ortopédiára, a doki hátha mond valamit!

Vannak azok a gurulós talpú cipők, azoknak már olcsóbb változatait is lehet kapni, azzal könnyebb változtatgatni a súlypontot és a gerinc állását.

2012. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 hónapig végeztem állómunkát, sőt megterhelő fizikai munkának is elmehet (klassz volt az én 48 kilómmal 35 kilós tárgyakat emelgetni akár napi 20x, plusz mellette 20 kilósokat, meg 10, meg 5..)

Nekem fájt a talpam, a hátam, a térdem, a derekam és a csípőcsontom is. 12 órában egyszer 30percre tudtam leülni csak. (leülhettem volna többet is, de akkor túlóráznom kellett volna).

Mire hazaértem, nem bírtam járni, azt hitték fogyatékos vagyok, azért megyek furcsán, közben meg majd' össze szakadtam..

Ezt 1 hónapig bírtam, ott is hagytam, mert éreztem, hogy ez így nem lesz jó.

23N

2013. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem nem lehetett különféle cipőket hordani, mert munkacipő volt, úgyhogy még azzal is szenvedtem, mert az acélbetét miatt jó nehéz volt:S
2013. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kim Bo Mao ***** válasza:
Kb. egy hónapig végeztem állómunkát vékonytalpú futós/focis cipőben, mert csak olyanom volt fekete, és majd meg szakadtam. 8-9 óra állás, minden nap után úgy éreztem, mintha a sarkam a vádlimba süllyedt volna minden izületem kivolt. Én is alig bírtam járni dettó, mint azt ahogy előttem írták. Magasított rugalmas sarkú cipőt vettem, abban sokkal jobban bírtam.
2014. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
ja és 23/L vok.
2014. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2%
masszíroztatni kell, oszt annyi
2014. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!