Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állómunkát végzek és egyik...

Állómunkát végzek és egyik nap annyira fájt a lábam, hogy aludni nem bírtam. Milyen gyógyszer mulasztaná a fájdalmat, vagy mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 08:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egyelőre vegyél be sima fájdalomcsillapítót, aztán rövid időn belül menj el dokihoz. Ő majd megmondja mit lehet tenni.
2008. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a visszereiddel van probléma? Be is dagadt a lábad? Az enyém be szokott, elég rendesen. Ilyenkor felpolcolom, hogy kimenjen belőle a vizenyő. Lehet kapni a gyógyászati segédeszközök boltjában recept nélkül kompressziós térdharisnyát, ez is sokat segít, hogy ne dagadjon. Igaz, elég gáz, hogy nejlon, mert jó izzasztós... A magnéziumhiány is okoz pl. lábizomgörcsöt.
2008. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dagadni mondjuk nem dagadt szerintem, mondjuk amúgy is husis a lábam :) 20éves vagyok, egyelőre remélem nincs visszerem (nem látom), de lehet, hogy majd most lesz a munkától :S Remélem majdcsak megszokom, mondjuk tény, hogy van egy 10-15kilos súlyfeleslegem, de nem hittem volna, hogy ez ennyire meg fog érződni. Olyan érzésem volt, mint amikor kisgyerekként nőttem és akkor is volt egy ilyen lábfájásom. Mindenesetre megiszok akkor egy magnézium pezsgőtablettát, az van itthon.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2008. nov. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!