Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elegem van hogy mindenki...

Elegem van hogy mindenki rajtam teregeti ki a szennyesét ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a nagy világi érdek ember, ezért társaságokba meg mindenhol megkapom a célozgatásokat, meg kijavítanak, lenéznek. van egy rokonom párévvel fiatalabb, de néha mikor találkozunk rajta is látom mintha valami nem tetszene neki és célozgat, de mást nem csak engem...

miért nem lehet azt elfogadni az embernek hogy van ilyen is, miért van az hogy látják h valaki nem olyan mint ők és már azt hiszik hogy úgy kezelhetnek mintha valami kis csicska lennék ? mondjuk az ilyenekre próbálok nem oda figyelni, ha meg az van hogy megmondanám akkor meg az a baj és csak még jobban b..tatna, De ahogy észrevettem elég sok ilyen ember van, na meg az hogy van valami, elérek valamit, vagy veszek valamit aminek én örülök, más meg azzal jön hogy miért csak ennyi.. Ti hogy vagytok ezzel ?


2015. okt. 28. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha megmondanád az őszintét és megharagudna rád? Az jobb, ha magadban tartod és így is úgy is b_szogat?
2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam már, de az a tapasztalatom hogy mintha nem is mondtam volna, vagy csak jobban csinálja..
2015. okt. 29. 12:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!