Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tegyek, hogy ne legyen...

Mi tegyek, hogy ne legyen nagyon száraz a kezem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
neutrogena ( ez a legjobb) vagy valamilyen kézkrémmel kenegesd naponta többször vagy legalább este...a hideg idő miatt sajnos hamar kiszárad a bőr:)
2010. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél Herbáriában Homoktövis krémet, nagyon jó, Pultban dolgozom, a sok mosogatástól, főleg a mosogatószertől nagyon szárad a kezem, sokszor-ég viszket. elkezdtem ezt használni és szinte csodát tett.


[link]

2010. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Télen mindig vazelinezem, éjjelre pamutkesztyűt húzok rá, és ez szerencsére meggátolta az állandó véresre repedéseket.

Persze, ezt is embere válogatja, én barátnőmtől kaptam a tippet, és szerencsére használt.

2010. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hidegpárásítás otthon és kézkrém :)
2010. márc. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Krémezés előtt mindenképpen börradírozd le a kezedet,mint ahogy az arcunkat szoktuk.A páromnak csináltam igy,2 -3nap egymás után.Garantáltan jobb lesz.És persze krém.
2010. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neutrogena :) én is próbáltam mindent ami létezik és csak ez segített..mégse mindent,a homoktövis krémet nem próbáltam,de meg vagyok elégedve a neutrogena-val úgyhogy csak ajánlani tudom,megéri az árát
2010. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mossad
2010. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!