Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nagy a csukja izmom?

Miért nagy a csukja izmom?

Figyelt kérdés

Hali! j

jártam fél évet edzőterembe, aztán most sajnos anyagiak miatt nem tudok tovább menni :(... és észre vettük, hogy a csukja izmom aránytalanul nagy, mármint nem szabadna ekkorának lennie(szerintem). szóval szerintetek genetika vagy miért alakulhatott így? férre értés ne essék, nem olyan mint egy profié stb. csak a többi izomhoz képest nagy... arra gondoltam még, hogy kicsi koromban emlékszem, hogy mindig fájt a csukja izmom a sulis táska miatt... és kb. 15 percet bicikliztem vele... ez csak egy ilyen "lazább" kérdés lenne :) ó és 16, fiú hátha ez is segít a magyarázatban :) előre is köszi!



2015. aug. 21. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Milyen az a csukja izom? Mit csuk? Záróizom akart lenni?
2015. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most vagy cinikus akartál lenni vagy úgy kommentelsz, hogy fogalmad nincs az izmokról, amik a testünket borítják. Ment a piros pacsi ;)
2015. aug. 21. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Hiába pontozod le az egyest, nem mindegy, hogy záróizomról van szó vagy csuklyáról. Ha tudnál rendesen írni, egyértelmű lenne a kérdésed. Nem véletlenül nincs itt még más válasz. Aki nem tud írni, kérdezzen inkább személyesen, szóban. Csók :D
2015. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!