Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor fürdesz 1 nap?

Hányszor fürdesz 1 nap?

Figyelt kérdés

Reggel és este? V csak reggel/ csak este? Esetleg többször is?

(Persze nem az olyan napokra gondolok, amikor 40 °C van, és izzadsz, mint egy ló :D)


2010. febr. 27. 00:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer
2010. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Napi kétszer, és én még aggódtam, hogy ha kihagyom egyszer baj lesz? Na mindegy, amúgy heti 1-szer azért fürdök egyet, megnyugtat, és talán még tisztábbnak is érzem magam mint egy egyszerű tusolásnál. (Este általában csak alulról mosakszom).
2010. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
este.
2010. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
én minden nap fürdök, nyáron reggelente szoktam, többi évszakban pedig este. hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken, és szombaton zuhanyozni szoktam, szerdán és vasárnap pedig fürdeni. (kiengedem a vizet) mert akkor hajat is szoktam mosni
2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én naponta egyszer, nyáron akkor mikor felkelek évközben mikor suli van akkor pedig alvás előtt:) Én tusolni szoktam mert a forróvizes fürdőtől elszédülök:D
2010. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!