Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez ha másnapos vagyok?

Miért van ez ha másnapos vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában ha másnapos vagyok és nem pihenek akkor rám szokott jönni egy olyan hogy szó szerint semmire sem koncentrálok 1-2 másodpercig és végig fut rajtam egy hideg érzet meg ránéztem ismerősömre és azt láttam hogy elcsavarodott szó szerint mint mikor kicsavarom egy rongyból a vizet. Meg néha olyan érzésem van mintha el akarnék ájulni és levegőhiányom van.

2015. máj. 18. 13:58
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Nem kellene inni és mindez nem lenne...
2015. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj, jó sokat ihatsz, ezek már-már a delírium tremens tünetei, olyankor vannak alkoholmegvonás után érzékcsalódások.

Még időben állj le a piával.

2015. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehát heti egyszer iszok csak
2015. máj. 18. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lehet, de akkor sokat, nem szabad annyit inni, hogy másnaposnak érezd magad.
2015. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A másnaposság teljesen kiküszöbölhető, ha az alkohol fogyasztás során elég vizet iszol, vagy zsíros ételeket eszel.
2015. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másnaposság jellemzően erős dehidratáltság. Ha pedig nincs elég víz a szervezetedben, sűrűbb a véred, és ezáltal az agy nem kap elegendő oxigént. Ettől aztán mindenféle defektus lép fel.
2015. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!