Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok soha másnapos?

Miért nem vagyok soha másnapos?

Figyelt kérdés

Bármennyit iszok a másnaposságnak a legkisebb jelét se veszem észre magamon soha. A barátaim sírnak hogy húú de fáj a fejük, egész nap fekszenek, rosszul vannak nem bírnak enni. Nekem viszont sosincs semmi bajom, elmegyek ugyanúgy futni/edzeni, a fejem nem fáj csöppet se iszok eszek rendesen utána is. Volt hogy (szerencsére csak egyszer) annyira leittam magam hogy köv nap semmi emlékem se volt az estéről és elvileg hánytam is jópárszor. Mégis következő nap felkeltem egy barátomnál, azt se tudtam hol vagyok és hogy kerültem oda, délelött hazamentem, megebédeltem, délután elmentem edzeni és tényleg egész nap semmi bajom nem volt.

Félre ne értsétek, örülök neki csak akkor se értem rám miért nincs semmilyen hatással egy átivott éjszaka következő nap.

Ez "genetika" minek köszönhetem?


2015. ápr. 18. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

ilyen a szervezeted.

én sem vagyok soha másnapos valamiért.

2015. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!