Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rengeteg iszok, mintha mindig...

Rengeteg iszok, mintha mindig másnapos lennék, miért van ez?

Figyelt kérdés
Minden nap általában max néha néha 1-1 nap nem de általában minden nap olyan szomjas vagyok mintha másnapos lennék vagy épp buliból értem volna haza és ott sokat ittam volna, pedig nem is iszom alkoholt mikor ezt érzem és előtte sem iszom , orvoshoz is elmentem ö elküldött vérképet csináltatni magas cukorra gondolva.. ott a vérképen az lett az eredményem hogy 6.9 a vércukrom reggeli után azt mondta az jó, akkor miért vagyok mindig ennyire szomjas ? ja és ilyenkor a szomjamat szoktam csillapítani teával is és vízzel is de egyik sem csillapítja.

2014. febr. 14. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem elég egy reggeli utáni vércukor, éhgyomri is kell, legjobb lenne terheléses vizsgálat.
2014. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az is megvolt , éhgyomorra is és reggeli után is de csak annak az eredményét mondta a doki ami a reggeli után volt...
2014. febr. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!