Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mindennap iszom részegesedé...

Ha mindennap iszom részegesedésig, de nem vagyok másnapos akkor kevésbé is árt?

Figyelt kérdés
Napi 1 liter bor, délután 3-4től este 9ig szoktam inni.
2013. júl. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudsz róla, de alkoholista vagy. Sürgősen segítségre van szükséged.
2013. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az alkoholista az az, aki nem tudja megállni, hogy ne igyon, szükségét érzi az ivásnak. Én nem vagyok így. Én csak képtelen vagyok elviselni józanul ezt az országot, ezt a társadalmat, ezt a családot amiben élek.


Tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de inkább mint hogy felkössem magam mert ez még visszafordítható, bármikor abba hagyható.

2013. júl. 20. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom fesztiválon én is amikor egy hétig mindennap litereket iszok meg,nem vagyok másnapos sose,úgy megszokom.napi egy liter bor nem kevés,nem is sok,az a lényeg inkább hogy minőségit igyon az ember úgy még ok.jóféle házi,termelői bort,ne kannást,így még rendbe van.a segítség téma,egy összinte üveg pia is jobb segítség mint,hazug dolgok amik itt mennek,vagy hazug emberek,akikből akad bőven,és újból és újra bebizonyítja mind hogy az!
2013. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg a TB-m nincs kifizetve fél éve, még sürgősségin is ezzel inzultáltak, miközben egy lábon próbáltam megállni egy láncfűrésszel roncsolt, folyamatosan vérző sebbel. Másrészt jártam pszichológushoz is, aki szerint velem van probléma, nem azzal, hogy az egész ország egy depressziós, tudatlan, primitív rabszolgasereg, a politikusaink pedig egyszerű tolvajok aminek gazdasági összeomlás majd államcsőd és polgárháború lesz a vége. Szóval egy olyan világ lesz amibe nem akarok családot alapítani, illetve már most is olyan állapotok uralkodnak... Szóval nem nekem van segítségre szükséges, hanem ennek az országnak úgy komplett....
2013. júl. 20. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alkoholista mindig keres okot az ivásra.

Ne fogd már arra, hogy szar körülmények között élünk.

Változtasd meg akkor a világot, vagy a környezetedet.

Szöveggel, pusztán bórgőzös állapotban nem vesznek komolyan.

Mindenki ihatna, mindenkinek van baja. Ez csak indok nálad.

2013. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!