Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi lehet?

Szerintetek, mi lehet?

Figyelt kérdés
Esténként hetente egyszer vagy kétszer,amikor alszom arra szoktam felébredni,hogy elkezdek "vergődni" nagyon rossz érzés olyan mintha megrázott volna az áram..(pár másodperces)
2015. máj. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha ilyen nálam is előfordul, de nem ilyen sűrűn. Általában ilyenkor még csak épp, hogy elalszom, és valami rosszat álmodok, rosszra gondolok, és akkor jön elő. Először azt hittem, hogy biztos csak képzelgek, de miután a barátom is rákérdezett, hogy minden rendben van-e, már gyanús volt. Szerintem semmi különös dolog sem áll a hátterében, de ha nagyon zavar, menj el orvoshoz. És írd meg nekem, hogy mit mondott, hátha abból én is tanulhatok. :)
2015. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okéés,majd ha megtudom mi lehet írok.. :)
2015. máj. 15. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!