Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A feleségemnek bőrtályog...

A feleségemnek bőrtályog (carbunculus) van a nemi szervnél a külső ajkán .. csomó tapintású.. (Nő gyógyász által meg vizsgált és diagnosztizált) a ez mitől alakulhatott ki mert a párom elég fura okot mondott,ami nekem fura..?

Figyelt kérdés

Az ok: nem tudom minden alkalommal eljuttatni az orgazmusig,és ez miatt alakult ki a csomó mert nem tudott neki ki ürülni a nyálka ami a sikositasert felel (lehet nem pontos szavakat használok.. de a lényeg benne van..)

És állítólag ezt a nő gyógyász mondta neki..

Mióta ezt el mondta nem volt semmi köztünk mert lelkileg engem ez nagyon bánt..



#női nemi szerv #nő gyógyászat #Bőrtályog #Félre lépés lehet
ma 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha egészségügyileg nem is ez áll a háttérben, azért az tényleg nagyon gáz, hogy téged nem zavar, hogy csak te spriccelsz el és utána lesz.rod az ő igényeit, kielégülését. Én azt nem értem, hogy miért dug ilyen emberrel bárki? Miért van még veled?
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy nem érdekelt soha.. az igaz sokszor figyelmetlen voltam( mondhatni önző). de 17 évig harmonikusan működött köztünk a kémia.. mindig próbáltam oda figyelni hogy mind kettőnknek jó legyen persze mivel nem vagyok tökéletes nem mindig sikerült.. pláne hogy vannak gyerekek is és nem tehetjük meg úgy mintha a másik szobákban ne lenne senki.. ez most jött kb 3 hónapja elő..
ma 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

"Nem mondanám hogy nem érdekelt soha.. az igaz sokszor figyelmetlen voltam( mondhatni önző)."

Szóval de, a leírtak alapján tojtál rá.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ami a lényeg lenne arra nem tudtam tőled releváns választ kapni.. és nem ment át teljesen amit írtam..

Így ha nem tudsz érdemben olyan választ adni ami a kérdés akkor keress mást akinek irhatsz ilyeneket... mert igenis érdekelt.. igaz..volt hogy önző voltam ..17 év alatt párszor elő fordult..

ma 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, nem ettől alakult ki... Semmi köze hozzá, viszont vedd a célzást!
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz..

De ha nem ettől akkor mitől alakulhatott ki?

ma 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanattól, mint pl. a hónaljban is ki szokott alakulni. Eltömődik a szőrtüsző és a bőrt "kenő" mirigyek közös kivezető nyílása, ami miatt ott felgyűlik a váladék és ez begyullad. Nagyon sokszor a szőrtelenítés az oka. A "kihuzigált" szőrszálak amikor nőnek vissza, nem tudnak kinőni, hanem visszafordulnak a bőrbe. Nem tudom, érthetően írtam-e le?
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Istenem ennyi primitív embert! A furunkulust sztafilokok baktérium okozza általában, ha több van, érdemes antibiotikummal kezelni. Tabletta vagy lokalis/ kenőcs.

1 releváns válaszra ezen az oldalon ne számíts!

2 szánalmas hogy ennyi biológiai / anatómiai ismerete nincs az embereknek, nem csoda, hogy a média kedvére manipulálja az embereket, az ezredik vírusmutációval és futtatják őket oltatni, csoda kérem?

Ennyi földbuta emberrel….

Bármit bevesznek…

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. A külső szeméremtesten semmi köze nincs ennek ahhoz, hogy "nem tud kiürülni a nyálka", mert azok a mirigyek nem a külső szeméremtesten vannak.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg a háttérhatalom olyan pöpec tantervet készít, hogy az emberek buták maradjanak es manipulálhatóak, szolgák.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!