Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova forduljak segítségért,...

Hova forduljak segítségért, ha bulimiás vagyok? 22l, Bp

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na így a leírásod alapján éppenséggel számomra is szimpatikusabb a dolog.
2015. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az van,hogy amúgy eléldegélek én a lelki bajaimmal,elfojtott fájdalmaimmal ,mert mint írtam vannak barátaim,gyakran járunk bulizni,iskolában tanulok,emellett még dolgozok is,most fogom újra elkezdeni a sportolást is ami nagyon hiányzott az elmúlt pár hónapban amíg nem jártam le. DE! Gyakran észreveszem magamon,hogy lemondom sorra a találkozókat ,hogy inkább otthon zabáljak aztán hánytassam magam a bűntudattól. Sokszot mint most is nem tudok a tanulásra koncentrálni,vegetálok ,a kaján agyalok,hogy jó lenne enni valamit. Egyszerűen rosszul leszek a párkapcsolat szótól,most is mint annyiszor megkedvletem egy srácot ő is engem,elv járunk is,de másnap már olyan görcsben voltam emiatt,nem is akartam már folytatni vele.mert 1.5 éve ért véget egy 4 éves kapcsolatom,ahol egy állat volt a pasi az utolsó évben. Apám hasonló kicsit pszichopata,anyám mindent lenyel,nővérem terrorizált fiatal koromban, nagyon érdekes a családom,mindig midnenről csak negatívan beszélnek nagyon paranioásak. senkinek nem merném őket bemutatni. Vagyok én aki legbelül nagyon nagyon sérülékeny személyiség,de egyszerűen nem merem kimutatni,inkább azt mutatom másoknak,hogy mennyire közönyös vagyok a dolgok iránt,de ha valkit szeretek azt sem tudom kifejezni,valószínűleg mert gyerekként ezt nem kaptam meg. Hajlamos vagyok függni,néha mocskosul berúgok,sőt ha ital van a kezmben nincs határ.régen jellemző volt rám ,hogy alig ettem,végletekig sportoltam ,mindig vékony voltam. önértékelési gondjaim vannak,mert rondának tartom magam,ezért a testkultusz is. a 4 éves kapcsolat amikor megromlott utolsó évében kezdtem el a kajába fojtani bánatom. akkor volt először hánytatás is. miután vége lett öngyilkos akartam lenni. aztán még több falási roham,brutális adagokat képes vagyok megenni 15perc alatt 3 tábla csoki,de érdekes nem érzem azt,hogy jól laktam volna. néha már ellopom az ételt ,az összes pénzem kajára költöm. mostanában tűnt csak fel,hogy meglátszik rajtam +10kg. mostanában naponta hánytatom magam. meg a kapcsoat végén tűnt az fel,hogy zombi lettem,csak ülök és bámulok magam elé,alig tudok gondolkodni. sokat javult a dolog mióta egyetemre jöttem,de nem tűntek el. de senki nem tudja ezt,és senki nem látja rajtam,azt hiszik,hogy egy önbizalommal teli lány vagyok...haha közben meg..
2015. máj. 8. 11:53
 13/13 anonim ***** válasza:
És egyébként milyenek a kapcsolataid? Barátaiddal hogy jössz ki?
2015. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!