Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg élni?

Hogyan tanuljak meg élni?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nemtudok élni,elzàrkoztam az emberektöl,nem megyek sehova,és mindent sötétnek làtok,nem bizom senkiben...pedig én nem vagyok ilyen ,ez uj nekem ...csak ugy jött a semmiböl..miért nincs kedvem semmihez?? miért ülök mindig itthon? nem akarok hideg ember lenni,olyan szeretnék lenni mint amilyen valolyàban vagyok..kommunikativ és vidàm..

Segitség!!! Mi bajom??


2010. febr. 21. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha kamsz vagy, sztem akkor teljesen normális ebben az életkorban, am meg ha nem nagyon szereted a bulikat akkor nem kell, nem lehet mindneki ugyanolyan, minek mennél olyan helyre ahol nem érzed jól magad

am meg változunk, te is mindneki, lehet hogy régen bulizós voltál, mostmeg kell egy kis nyugi, nincs ezzel semmi baj, én is ilyen vok, és hidd el még rajtad kívül nagyon sokan, hisz nézd azt hogy van aki 16-17 évesen buli, cigi meg minden ilyesmi, 30 éves korára meg érett családapa, ahogy telik az idő úgy komolyodunk ( jó esetbe)

nincs veled semmi baj, keress olyan barátokat amilyen mot vagy és akkor nem lesz semmi gond, és nem leszel egyedül

2010. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen..lehet,hogy igazad van..

34/ L

2010. febr. 21. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

az igazi élet kulcsa ezt nézd meg:

[link]

2010. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!