Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak? Amiből később...

Mit tanuljak? Amiből később meg is tudok élni, van rá kereslet. Ezek okj-s szakmák.

Figyelt kérdés

Tehát:1, marketing-és reklámügyintéző, 2, logisztikai ügyintéző, 3, ügyintéző titkár, 4, újságíró.

Az is nyugodtan írhat, aki valamely ezen szakterületen dolgozik.

Köszönöm!


2009. ápr. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
amire mindig szükség van az az idegen nyelv,és általában a boltvezetőit nem árt ha leteszed.Én is azt csinálom mert akárhova akarok menni dolgozni van papírom róla hogy eladó legyek?Hát még nincs és ezmiatt nem is vesznek fel sehol!
2009. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
1-ső vagyok én kereskedelmi szakmenedzsernek tanulok
2009. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
logisztikai ugyintéző se rossz,,tág az elhelyezkedési lehetőségek köre,legalábbis álláskereső portálokon sok szokott lenni.javaslom h.ezeket nézegesd amiből viszonylag sokat találsz azok ideálisak.
2009. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. ápr. 16. 11:44
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is marketingen végeztem, de az irodai munka nem igazán tetszett, így elmentem külföldre, megtanultam 3 idegen nyelvet, és most én is azon agyalok mit kéne még tanulni. Talán idegenforgalom?
2009. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!