Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Tele zabálom magam,majd 5 perc elteltével újra annyira éhes leszek ,hogy a hasam annyira fáj hogy csak mászni tudok a konyháig. Ha ez esetleg a hangulatommal összefüggene mostanában ilyen "semleges" hangulatom van. Gyakran,minden ok nélkül elkezdek sírni. Példa: órán csak úgy elkezdtem zokogni ,fel is figyeltek rám ,hogy miért sírok. (nem szedek semmien gyógyszert,fogamzásgátlót,semmit!). Még is mi lehet ennek az egésznek az oka? 15/lány

2015. jan. 18. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mesélsz az életmódodról, táplálkozási szokásaidról?


Rossz hangulat, sírhatnék sajnos nem meglepő a te korodban vagy a mai világban, az élet alapjaiban véve elcses.zett, ezt az erre érzékenyebbek megérezhetik már a korodban.

2015. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mondd el neki, hogy állandóan éhes vagy. Valami felborult a szervezetedben. Nincs pajzsmirigy-alulműködésed esetleg? Nem szedtél valamilyen gyógyszert, amit hirtelen hagytál abba? Próbálj meg egy kis Valerianát szedni, reggel 1 szemet, este 1 szemet kb. 1 hétig, utána 1 hétig csak reggel 1 szemet, aztán 1 hétig másnaponként 1 szemet, végül hagyd abba. A gyógyszereket - a nyugtatókat - csak ilyen lassan szabad abbahagyni. Valami felborult benned.
2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyomor hurutom volt.Azóta kiderült,valamint -szerintem- gilisztás voltam.Vettem egy szirupot. Azóta elmúlt.

De az életmódom rossz.Vagy annál is rosszabb.

Keveset mozgok, és meg is látszik rajtam.

Táplálkozásom sietős,nem rágom meg rendesen az ételt.

Emiatt már pár hónapja(kb.nyár óta!!) nem is volt rendes székletem.

De nagy vonalakban túl vagyok az egészen.

És köszönöm szépen a válaszokat. ☺

Szerencsére a pajzsmirigyemmel nincs semmi gond.!:)

2015. febr. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!