Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Szombaton buliztunk haverokkal, nagyon berúgtam, úgy hoztak haza. Másnap nagyon rosszul voltam azt hittem, hogy csak másnapos vagyok, de ez az állapot tart már 3 napja, nem hinném, hogy három napig tart a másnaposság.

Nagyon gyenge vagyok, sokszor a járás is nehéz.

Olykor rám tör a szédülés, fej fájás és a hány inger.

Hányni nem hányok, csak akkor hánytam amikor haza hoztak, de akkor az alkoholtól.

Van, hogy a szívem be indul nagyon dobod, szúr, úgy érzem ki akar szakadni a mellkasom.

Plusz enyhe remegés és ma reggel ok nélkül el kezdtem sírni, csak jött magától.

Már 3 napja egésznap ez megy, vannak kisebb szünetek amikor jobban vagyok, mint pl most, de egy idő után vissza térnek ezek a problémák.


2014. dec. 30. 12:26
 1/3 anonim válasza:
terhes vagy, hát ez elég ciki így egy buli után... ha fiú vagy akkor pláne ciki (mert ez a kérdésesből nem derült ki)
2014. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot.

Túl sokat ittál. Ennyi.

2014. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, fiú vagyok!

Második, hát kicsit sokat igen...

2014. dec. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!