Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak velem van ilyen? Mit...

Csak velem van ilyen? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lesz,amit most fogok leírni,de akinek van egy kis türelme és elolvassa, s netán segít,annak nagyon szépen megköszönöm.


Anno 2011-ben kezdődött minden. Ezt a kérdést én tettem még fel akkor. --> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__24450.. --- ez után voltam pszichológusnál és minden elmúlt,újra boldogság stb..majd 2012-be megint ugyan ez,13-ba megint és idén is megint,de már úgy,hogy itthon is rosszul vagyok,bárhol..már 4x voltam pszichológusnál (ugyan annál a dokinál) az első 2-3 alkalom a dokinál hatásos volt,nem volt utána semmi bajom,de most augusztusba nem hatott a doki..azóta is rosszul vagyok..reggel suli előtt remegés,hányinger,hasfájás,néha hasmenés..Suliba ugyan ez,majd itthon is ugyan ez..Tönkreteszi az életem..

8hónapja van barátom,imádom,szeretem,de nem vagyok számára jó barátnő.Nem mentem még át hozzá,csak ő volt itt nálam. Nem merek átmenni,mert félek rosszul leszek náluk. Volt már mikor elindultam hozzájuk,de elkapott a melegség,hányinger és megijedtem,visszafordultam..Mindig azt mondja,hogy : ,,Drágám semmi baj,majd jössz amikor úgy érzed,hogy kész vagy rá.'' -Csak sajnos ez nem így megy..Szeretem,így meg kell ezt a lépést tennem,csak nincs elég erőm..

Na de visszatérve a ,betegséghez'..

Hasi ultrahangra meg allergia tesztre szeretnék elmenni..A pszichológus doki azt állapította meg ( nem tudom hogy ) ,hogy vékonybél gyulladásom van. Allergia tesztre meg azért,mert pl. ma rengeteg mézeskalácsot meg kenyeret ettem és nagyon ment a hasam,hányingerem van,melegség fut át rajtam..Gondolkoztam azon is nehogy lisztallergiám legyen..15 éves vagyok,és már 3 éve szenvedek,de nem akarom így leélni az életem..Szeretnék rendes,normális,egészséges életet élni. Mit tegyek ? Tudnátok valami okos és hasznos tanácsot adni ?


2014. dec. 24. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Noha én nem vagyok orvos, mindenképpen egy alapos kivizsgálást javasolnék! Egy orvossal kellene konzultálni erről, és megbeszélni, hogy az ilyen panaszokat milyen vizsgálatokkal lehet megoldani. Bár az is elképzelhető, hogy ezek a problémák csak lelki eredetűek. Nem lehet, hogy összefügg a menstruációddal esetleg? Vagy ez teljességgel kizárható?

18 L

2014. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A menstruációm mindig pontosan,vagy 1 nap csúszással jön meg,szóval kétlem,hogy ez lenne a baj :( De orvoshoz,vagyis rendes kivizsgálásra tényleg el kell mennem..
2014. dec. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!