Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsoveny ferdulesem van....

Orrsoveny ferdulesem van. Tudnatok tanacsot adni ez ugyben?

Figyelt kérdés

Ful-orr-gegesz allapitotta ezt meg,egy altalanos alkalmassagi vizsgalaton.

Nagyon zavar, hiszen ha jobban megfigyelem az arcomat kozelrol,akkor latszik az orrferdules. Raadasul mintha feljebb tolta volna ez a gorbulet a bal szemoldokcsontomat is. Az egyik szemem mintha kerekebb is lenne..

Befolyasolja ezt,hogy szinte mindig a bal oldalamon alszok,ezaltal elnyomodik az orrcsont? Utalom az orromat!! Mindenki azt mondja, hogy szep vagyok, de en em vagyok elegedett onmagammal csak es kizarolag az orrom ferdesege,nagysaga,alakja miatt. Ez megkesiriti az eletemet!!A fejem is ettol fajhat? Lehet ezt terites-mentesen muttetni?

20 eves lany vagyok. Koszonom a valaszt.


2014. nov. 27. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem eü problémát okozott, így én megműttettem, ingyenes volt és altatásban csinálták.
2014. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha el is van mindig dugulva az egyik, vagy más gondot is okoz, akkor ingyen megműtik. Ha csak kismértékű a görbület, akkor nincs semmi, az nagyon sok embernek van.

Ha simán nem tetszik, plasztikai műtétre lehet menni, de azért fizetni kell.

Az, hogy bal oldalon alszol, nem befolyásol semmit.

2014. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!