Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak nagyon...

Szerintetek ez az alak nagyon kövér?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Betegség miatt jöttek rám fel a plusz kilók amellyel már 2 kórházban is voltam. Szeretném tudni hogy nagyon vészes-e a helyzet ha ilyen alakom van? Még bele fér a duciba vagy már ez kövérség?


[link]



2014. okt. 31. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
A duci is csak egy eufemizmus a kövérre.
2014. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Minimum 20-30 kilóval több vagy, mint ami elfogadható lenne.


Ez nem duci, söt még a kövér is ebyhe kifejezés.

2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az arcommal semmi bajom, mert arra szokták mondani hogy szép. :) Én most csak az alakommal foglalkozom. Eddig 13 kilótól szabadultam meg, de nagyon nehézkesen. Még mindig kéne 15. Aerobikoztam és szobabicóztam mellette pedig diéta. Most kezdtem a gimit és mindennapos tesi van ahol tényleg nem kímélnek. 6 percig futunk a többi részében taposó gépezek. Így otthon nem igen tesizek, inkább keményen tanulok, de a diétámat tartom. 1200 kcal-t kéne megennem de alig eszek 800-at. Csak szeretném a véleményeket kikérni hogy kinek mennyire kövér ez az alak.


UI.: A lábam nem ennyire széles és a kezeim sem. Csak az alakom ugyan olyan...

2014. okt. 31. 21:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem...
2014. okt. 31. 21:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz, ez egy extra méretü modell képe, nem a tied.
2014. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az én képem, csak azt mondom hogy ilyesmi az alakom.
2014. okt. 31. 21:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Na, azért ne ess kétségbe. Megírod, hogy milyen magas vagy, és hány kiló? Minden változás úgy kezdődik, hogy szembesülni kell a tényekkel. Innen indulunk. Nagyon fontos, hogy bárhogy nézel is ki, szeresd magadat (az embert a test mögött), mert csak úgy lesz erőd tovább csinálni. Ha gondolod csinálhatjuk együtt is (nekem kb. 15 kilót kéne leadnom).
2014. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na itt egy másik kép: [link]


Azt hiszem teljesen ilyen az alakom. :) De köszönöm az eddigi őszinte véleményeket.

2014. okt. 31. 21:33
 9/18 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok, és nekem is 15 kilót kéne még akkor a bmi-m is rendben lenne. Tudom hogy elkéne fogadnom magam csak már annyira "mérgezem" magam hogy pszihológushoz kell járnom mellette gyógyszerek...Rengeteget kínoztak általánosba...
2014. okt. 31. 21:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a második kép mintha jóval vékonyabb lenne.
2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!