Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdfájás. Mi történik ilyenko...

Térdfájás. Mi történik ilyenkor a térdemmel?

Figyelt kérdés

Mamámnak,Apumnak és nővéremnek is ugyanúgy ki megy a térde, mint nekem. Olyankor iszonyatosan fáj és nem bírom megmozdítani, mert levegővételkor is belehasít.Apumnak 4 évesen ment ki először a térde. Elvitték orvoshoz, ott visszaállították neki és azt mondták, ilyen előfordul. Csakhogy egyre gyakrabban kezdett kimenni a térde, már sétálás közben is. Elvitték kórházba.Ott nem bírták megállapítani, hogy mi lehet. Rá is hagyták, inkább magának rakta vissza. (18 évesen megműtötték neki, azóta nincs vele nagyobb baj.)

Mikor nekem kiment először a térdem 5 évesen,elmondta, hogy a térdemben mozdul el valami, az akad be,így ezzel gátolja is a térd hajlításomat (nem mellesleg, hogy olyankor azt se tudom hol vagyok, annyira fájdalmas.)

Régebben olyan 1-2 hónaponta ment ki a térdem, mára ez ritkult.Azonban ma is kiment. És érdekelne, hogy ilyenkor mi is történik, vagy, hogy ti mit gondoltok erről, mert se apum, se nővérem, se az itteni orvosok nem bírják megmondani pontosan.



2014. okt. 21. 19:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!