Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A terdem borzalmasan faj...

A terdem borzalmasan faj gugolasnal, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A terdem teljes behajlitasanal nagyokat roppan es minden gugolasnal,nem csak neha-neha... Emiatt tesi oran se tudom elvegezni a bemelegito gyakorlatokat..a tesitanarnak nem mondtam e mert ugyse engedne hogy kialljak.. Inkabb amikor nem figyel felem akkor nem csinalom a gyakorlatot.. Amugy fokent azert aggodok mert ha mar most 13 evesen ilyen a terdem akkkr vjon milyen lesz 50-70evesen. Szerintetek mi lehet? Menjek vele orvoshoz? Ha igen milyenhez?

#térdfájás #kattogas a terdben #fajdalmas es nehez gugolas
2014. jún. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyfelesleged nincs?
2014. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen menj egy kivizsgálásra, mert hasonló korú sráccal feküdtem a kórházban, akinek csont és porcproblémái voltak.

Nem akarlak ijesztgeni, de biztos - ami biztos alapon járj utána.

2014. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Sulyfeleslegem max egy kicsi van 55 kilo vagyok szerintem nem vagyok valami kover de azert van ralytam kis felesleg
2014. jún. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!