Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzalmasan fáj a bal karom,...

Borzalmasan fáj a bal karom, már be is kentem, de nem bírom elviselni. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Az egész fáj, mintha leakarna szakadni, zsibbad is.

Gondoltam arra, hogy esetleg a szívem miatt, mert ma fájt, és elvileg köze van hozzá.


2013. ápr. 29. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy látogasd meg az orvosodat minél hamarabb! Egyébként úgy tudom hogy maga a szív nem szokott fájni hanem mellkas környéki fájdalom jelentkezik szívrendellenességek esetén, ami könnyen kisugározhat a karodba is és komolynak hangzik!
2013. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma volt egy kisebb pánikrohamom. Talán ez miatt lehet?

Kicsit csökkent a fájdalom, de ha reggelre nem múlik el, meglátogatom az orvost.


Köszi a választ. :)

2013. ápr. 29. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is volt hasonló és arra jöttem rá hogy kezdtem hipochonder lenni amiatt hogy a neten olvasgattam mindenféle betegségekről. bármi bajom volt beírtam a keresőbe és a végén valahogy mindig az kerekedett ki belőle hogy rákos vagy halálos beteg vagyok. Nekem isvolt pánikrohamom aztán picit magamba szálltam és elhatároztam hogy nem olvasgatok a betegségekről a neten. Azóta több év eltelt és semmi bajom nem volt. Most ugyan megint itt vagyok de már tudom hogy nem kell minden apróság miatt a legrosszabbra gondolni. Majd elmúlik. De tény hogy jobb az elővigyázatosság, menj el a dokihoz :)
2013. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És igen. Nagyon valószínű hogy a pánikroham miatt fáj, szóval érdemes a pánikrohamokat megelőzni. Ez pedig fejben dől el.
2013. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!