Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgással mikor menjek...

Fülzúgással mikor menjek orvoshoz? Egyáltalán érdemes vele szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta folyamatosan zúg a fülem, állva/fekve mindenhogy, napközben alig veszem észre, de így este a csendben nagyon zavaró, nem tudok tőle elaludni sem. Fejem nem fáj, néha viszont, ha felállok egy székből vagy ágyból hirtelen megszédülök, annyira hogy egy-két pillanatig alig látok, csak homályos foltokat. Szerintetek mikor kellene orvoshoz fordulnom? Úgy értem, nem fog hülyének nézni, hogy bemegyek hozzá, hogy helló, pár napja zúg a fülem? Egyáltalán érdemes elmenni?

2014. aug. 31. 22:40
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp azonnal fordulj orvoshoz, amíg én ugyanezen dilemmáztam majdnem megvakultam, nem megijeszteni akarlak, csak nekem is ugyanígy kezdődött és az én bajom hetekkel később derült ki, Pszeudotumor cerebri (elég komoly és ritka), de amíg keresték és nem jöttek rá, csupa komoly dologra gondoltak amik közül talán egy a tiéd, szóval kérlek fordulj orvoshoz, és a végén mulass egy jót, hogy nem volt semmi komoly, őszintén kívánom neked, de addig is pár vizsgálat nem árthat! Jobbulást!
2014. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!