Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyújtó gyakorlatokkal tényleg...

Nyújtó gyakorlatokkal tényleg lehet nőni pár centit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, és nem


Az izületek a ynújtástól kcsit eltávolodnak egymástól, és az izmok is lazábbak esznek, nagyobb szógben hasznalhatóak.így mutathat némi változást a testmagasságunk, de ez nem jelentős.

Olyan, mintha reggel mérnéd magad és este, reggel1-2 cmrel magasabbak vagyunk

2014. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik az igazi magasságom?Amekkora reggel vagy amekkora este vagyok?
2014. aug. 11. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnigazi, de általában a napközbenivel élsz..

Ugye álmunkban is ellazulnak az izületek, folyadék is több közteaztán napközben ez eltűnik, ezért megyünk össze, később erre vezethető vissza az, gy ahogy öregszünk összemegyünk.( egye kevesebb nedvesség, plusz egy idő után nem tudja az ember kihúzni magát)


Akkora különbség nincs, ogy számítson..

Pl én 174 magas vagyok reggel, 173 délután, ha kérdezik akkor azt mondom 173-4 cm magas vagyok


Nőni még a nők tudnak felnőtt korukban( láb akár 2 számot is) ha terhesek lesznek, emrt a növekedési hormon ami a baba miatt termelődik hatással lehet rájuk is, de ez nem mindenkinék van így.


Miért szeretnél 1-2 cmt nőni

Miben számít?

Hány éves vagy?

2014. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. aug. 11. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor még megeshet, hogy simán nősz..

Édesapám meg születésem után nőtt 3 cm-t 190 volt 21 évesen 23 ra193 volt, most is ennyi..

Férjem is kb 2 cmt 22-24ig...

Én már nem nőttem19 éves koromtól

2014. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én meg már nem nőttem 14 éves koromtól
2014. aug. 11. 12:05
 7/7 A kérdező kommentje:
pedig én fiú vagyok
2014. aug. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!