Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek még olyan tíz centit?

Nőhetek még olyan tíz centit?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 162 cm. Pici korom óta rendszeresen és versenyszerűen sportoltam, de tavaly abbahagytam. Körülbelül azóta egy centit sem nőttem. A szüleim átlagos magasságúak, viszont az unokanővéreim közül az egyik akkora mint én (26) a másik pedig 180 cm (28). Én nagyon szeretnék még nőni olyan tíz centit. Van rá esélyem? Ha újból sportolni kezdenék, az segítene?
2014. ápr. 23. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
A növés 23 éves korig tart általában. Úgyhogy minden esélyed megvan
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt ki találta ki? Én 16 éves korom óta nem nőttem. Most 28 vagyok.
2014. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányoknál kb. ebben a korban fejeződik be a testnövekedés. Amivel az első összekeveri, az a mellméret, mert az nőhet még kb. 23 éves korig. Pár centit még nőhetsz, de 10-et aligha. Úgyhogy minden okod megvan az örömre, hogy jó sok fiú közül válogathatsz!
2014. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!