Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék még pár centit...

Hogyan tudnék még pár centit nőni?

Figyelt kérdés

15 vagyok,lány és 169-170 cm között mozgok.Anyum 168cm apum 182cm.Nagyon fontos lenne,hogy olyan 172-73cm legyek!!!!

Valami étel??Torna? Ma elkezdtem gerinc tornázni,meg nyújtani.Voltam csontsűrűség vizsgálaton,ott azt mondták olyan 170-173 cm-re nőhetek max. :(


2014. máj. 6. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhol hülye emberek olyan orvosi kezelést vesznek igénybe, hogy eltöretik lábszárcsontjaikat, majd egy fémkeret segítségével az úgy fog összeforrni, hogy ~1 centivel magasabbak lesznek. Veszélyei: esetleg soha többet nem tudsz lábra állni, ha igen, akkor mozgáskoordinációd jelentősen romolhat, illetve nehéz lesz megszokni, illetve persze el is fetőződhet, rosszul is forrhat össze, ilyenkor fennáll a veszélye annak, hogy egész életedben döcögni fogsz, vagy az egyik lábad rövidebb lesz. Mellesleg iszonyatosan drága és kb. fél évig nem fogsz tudni felállni. Erről ennyit, igazából sehogy.
2014. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Békélj meg vele, ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2014. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyel sok banant :D
2014. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
komolyan mondod? ":)"
2014. máj. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!