Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfáztam, és már másodjára...

Megfáztam, és már másodjára bepisiltem.17 vagyok, és nagyon félek. Ráadásul anyukám aztmondta hogy pelenkát kell hordanom hétvégén estére, mert hétfőn bevisz a dokihoz. Mit egyek? Nagyon megalázónak érzem.

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 16:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
végül én is felvettem, annyira nem is volt rossz xD jah kényelmes vol xD vagy mi. na de már jobban vagyok ma estére még felveszem sztem de már kaptam injekciót és gyógyszert és megnézték a pisimet is, és már most jobban vok de biztonság kedvéért felveszem még estére. amúgy nem ritka ha valaki 14 évesen bepisil csak senki nem mondja el. és utána már a kamaszkor van és akkor nem pisilnek be.
2014. aug. 11. 16:23
 12/14 anonim válasza:

Bepisiltel reggelre?

Szerintem senkit nem erdekel, ha bepisilsz is. Aki szeret, az igyis-ugyis. :)

2014. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kívánom mielőbb gyógyulj meg a megfázásból. Remélem sikerült meggyógyulnod. Felnőttkorban 1%-uk éjjel vagy éjjel-nappal pelenkát kell viselniuk, inkontinenciájuk miatt teljes életett élhetnek lehetnek boldogok az életben.
2014. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már a felnőt pelenkák se látszanak nagon ki a ruha álol.

Ha kell a pelenka akkor kell. Vagy az ágyadat akarod elásztatni? Vagy ha közlekedel az utcán és a nadrágod legyen pisis. Inkább a pelenka szivja fel a pisit

2015. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!