Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfáztam, és már másodjára...

Megfáztam, és már másodjára bepisiltem.17 vagyok, és nagyon félek. Ráadásul anyukám aztmondta hogy pelenkát kell hordanom hétvégén estére, mert hétfőn bevisz a dokihoz. Mit egyek? Nagyon megalázónak érzem.

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tarhonyás húst, vagy amit megkívánsz..

De került a nagy víztartalmú ételeket.

2014. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez nem vicces -.- bocsi elírtam. nem akarok pelenkát felvenni olyan megalázó. nem vagyok már gyerek.... főleg hogy anyám kajakra úgy mondta ezt nekem olyan kedvesen mindtha valami pisis kisgyerek lennék.... legalább ha nem kedveskedett volna, hanem aszongya hogy vedd fel mert ez való erre, akkor ok, de idejött és megsimogatta az arcom és közölte hogy az én érdekemben is stb.... há ez nagyon gáz. nem azért de nagyon gáz 17 évesen....
2014. aug. 9. 16:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy FELfáztál?

Azaz húgyvezeték-gyulladásod, hólyaghurutod van? Gyakran kell pisilni, fáj a hasad, fáj a pisilés?


Mert akkor egyrészt ne aggódj, a nagyon durva pisilési inger ilyenkor normális.

Másrészt NE VÁRJ HÉTFŐIG, menj az ügyeletre, adnak antibiotikumot és pár nap aatt túl leszel rajta.

2014. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen ez van kivéve hogy nem fáj ha pisilek, de emiatt mikor elszom bepisiltem... mamár nem megyek ügfyeletre de megkérem anyut hogy vigyen el holnap. ő kamillás fürdőt csinál most nekem. nagyon kellemetlen ez.
2014. aug. 9. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
A pelenkát ne edd meg, mást bármi mehet. Napi 5 étkezés.
2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jaj de vicces. láccik hogy csak elírtam. de mit csináljak azzal a rohadt pelenkával?:S ez életem egyik leg cikibb dolga.... férfi ember vagyok...
2014. aug. 9. 18:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta, lexarni. Senki se látja rajtad kívül.
2014. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
látni nem csak milyen dolog lenne pelenkában asztalhoz űlni vacsorázni lefekvés elöt? mindenki tudná, és ez megörjít hogy tudják..... ez olyan mindtha lealacsonyodnék....
2014. aug. 9. 19:02
 9/14 anonim ***** válasza:

"férfi ember vagyok"


Férfi ember nem írja le azt, hogy "teccik"


Elírtál 1-1 szót, előfordul, de akkor legalább próbáld meg nem keresztbe leszarni az anyanyelvedet..


17 éves férfi ember pedig kiáll a saját döntése mellett, mond meg anyádéknak, hogy nem fogsz pelenkát felvenni, mert nem vagy sem idős, sem pedig gyerek, a felelősséget pedig vállalod (magad után takarítasz, ha szükség van rá)

2014. aug. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

En is jartam hasonlo helyzetben, csak en onszantambol vettem inkabb fel a pelenkat. Sokkal jobb volt, sot ha hiszed, ha nem: meg kenyelmesnek is talaltam.

19f

2014. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!