Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16évesen bepisiltem éjjel,...

16évesen bepisiltem éjjel, ennek mi az oka? Alapon nehezen tudom visszatartani, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Lécci csak normális válaszokat mert már kiírni is elég gáz volt...

Milyen orvoshoz kéne ezzel fordulnom ha kell egyáltalán?


2013. jan. 9. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez ismétlődik, akkor a háziorvosodhoz fordulj. Az alapvizsgálatokra ő elküld / labor, vizelet vizsgálat, hasi UH/, ha kell utána elküld szakorvoshoz / urológia/.

Este lefekvés előtt mindig menj el pisilni és előtte már ne igyál.

2013. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sose tartsd vissza nagyon sokaig, mert felborithatja a vizeleti (idezojelben) rendszeredet. Velem is volt mar ilyen. Majd helyrejon, de ha nem, akkor orvos.
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A háziorvosodtól kéne beutalót kérni urológiára,és persze hasi UH,vérvétel meg egyéb ilyen vizsgálatok is kellenének.Lehet sokminden,veseprobléma,de akár petefészek is...Ne húzd tovább,menj el dokihoz,tudom,hogy nem éppen kellemes elmondani a problémádat,de jobb,mint szenvedni vele tovább,plusz,ha komoly a baj,akkor azért is fontos,hogy ne legyen szövődménye...
2013. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

A normális válaszokat köszi:)

2013. jan. 9. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem rendszeres a dolog, akkor szerintem ne foglalkozz vele! Én is bepisiltem néha egészen 14-15 éves koromig, aztán kinőttem.

Van külön intim torna is amivel a záróizmokat lehet erősíteni.


Amúgy volt azóta valami fejlemény? Előfordult azóta is? Esetleg voltál orvosnál?

2013. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én minden este bepisilek ezért pelenkát kell hordanom. Sokszor kényelmetlen de téli napokon jól jön mert nem kell kimásznom a jó meleg ágyból.
2013. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagynoemi 97 válasza:
sajnos én is minden éjjel bepisilek és már én is eljutottam a pelenka szintig nekem is használnom kell
2013. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hali!

Nálunk nőknél jellemző, hogy nehezebben tudjuk visszatartani a vizeletünket. A 30 év feletti nők 40%-a, a többször szült nők 60%-a inkotinens. Urulógiára menj, ott tudnak segíteni valószínűleg. Ha nem használ, vegyél Tena Lady betétet, az direkt erre van kitalálva.

22/N és szintén részlegesen inkontinens

2023. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!