Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Fordult már elő veletek, hogy annyira rátok jött a székelhetnék, hogy alig vagy egyáltalán nem is tudtátok visszatartani?

Figyelt kérdés
Ma velem először fordult ilyen elő életemben. Annyira rámjött a "nagywc-zhetnék", hogy nagy kínok közepette 2 óráig visszaszorítottam, majd a bejárati ajtó előtt egyszerűen már nem bírtam tovább, és a wc felé rohanva bizonyos mennyiségű "anyag" az alsóneműmben is "landolt"... Szégyen vagy nem, legalább az vigasztal, hogy hazáig kibírtam, s nem a buszban vagy az utcán történt meg velem ez a baleset.
2012. dec. 13. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
És hasmenésem van már tegnap óta, gondolom ez is közrejátszott.
2012. dec. 13. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejárós voltam középsuliban, cirka 40 km :D már a vonaton éreztem, hogy baj lesz, persze egy állomáson nincs WC. Városban elfutottam kb. a nádasig, és ott könnyítettem magamon, szégyen, nem szégyen :D
2012. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:
Egyszer kora nyáron irtózatos mennyiségű cseresznyét tömtem magamba. Akkora volt a hasam mint egy lufi. El kellett ugranom az óvodába a gyerekért. Az ovi két saroknyira van. Hazafelé olyan hirtelen rohamban jött rám a ratya, hogy a kertkapuban már nem bírtam visszatartani.
2012. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyszer egy túrázás alkalmával. Kb. 5 órán keresztül hősiesen visszatartottam, gondoltam, majd este otthon kiengedem, de annyira kellett már, hogy tudtam, nem bírom ki hazáig. Akartam keresni egy eldugott helyet, de félúton a kiszemelt bokor felé éreztem, hogy karcol a vége, így azonnal letoltam a nadrágom. Sajnos épp arra jöttek, és megláttak, mikor éppen jött a dolog.
2013. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám egyszer vendégségben jött rám, de ott nem akartam elmenni, úgyhogy órákon keresztül visszatartottam. A hazafelé úton viszont már nem tudtam visszatartani, úgyhogy az utcán kellett elvégeznem.
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A 3-as cseresznyés esete nekem is ismerős... Kinn a kertünkben van 3 hatalmas fa. És a cseresznye ugye elég gyorsan rohad, szóval muszáj enni. ha nem akarjuk, hogy kárbavesszen. A cseresznyeszüret utáni délután kellett menni az iskolai évzáróra. Én délelőtt megettem az egyik ötliteres vödör háromnegyed részét. Két sarokra lakom a sulitól. Már az odaúton éreztem, hogy valami nincs rendben, de nem volt időm már visszafordulni, mert direkt későn indultam a közelség miatt. Az évzáró ünnepélyt nagyon nehezen bírtam ki. A bizonyítványosztás előtt gondoltam, elmehetnék wc-re, de bementem, és persze, nem volt papír... Ráadásul kicsit enyhült a csikarás, szóval gondoltam, csak kibírom... Végül sikerült is, de ahogy vége lett, mint az ágyugolyó, rohantam. Szoknyában, a magassarkút levéve, a harisnyámban, ami persze pillanatok alatt kiszakadt a sarkánál... Nagyjából feleútnál fostam össze magam. A fél iskola látta, mivel a buszmegálló felé csak az az egy út van a sulitól... A harisnyámat teljesen megtöltötte a szar, lefelé az egész combom, fölfelé a hátam is kakis lett, így a szép új matrózblúz mehetett a szemétbe... A szoknya nagyon finom kordbársony anyagból volt, így hiába volt fekete, az sem úszta meg a kidobást, mert a barázdákból nem jött ki a kaki. Ráadásul a kedvenc bugyim volt rajtam, amit valami idióta rögeszme miatt csak az ünneplőshöz húztam föl mindig. Gyönyörű selyembugyi volt, világoskék színű. Az is ment a kukába, hiába áztattam órákon át, hiába sikáltam, nem jött ki belőle a kaki... De legalább annyi szerencsém volt, hogy a nyári szünet elég hosszú volt, hogy elfelejtsék az osztálytásaim a dolgot... Az más kérdés, hogy a szüleim elé piszok ciki volt odaálnom, befosva...

Tanulság: Ne egyetek évzáró előtt több kiló cseresznyét, mert drága az ünneplős ruha.. xd

2023. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja, amúgy ez tavaly volt. Akkor 17 éves voltam...
2023. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!