Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha éjjel bepisiltem?

Normális ha éjjel bepisiltem?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy wc-n vagyok és pisilek és nem csak álmomban pisiltem. az álom miatt volt vagy egészségügyi bajom van? 20/L
2012. jún. 16. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

ilyen már nekem is volt!!

ez az álom miatt volt.

2012. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az álom miatt lehetett, de biztos hogy valami egészségügyi oka is lehet a dolognak az is elképzelhető hogy nagyon megtelt már a hólyagod nem bírta tovább és mivel mélyen aludhattál azért álmodhattad ezt. Ez nagyon ritkán elmegy de ha többször meg esik ez irány a doki. Másik az hogy javaslom lefekvés előtt 1 órával már ne igyál annyit vagy menj el előtte wc-re
2012. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) alvás elött 1 órával csak annyit ittam hogy gyógyszert vegyek be és ez volt az első ilyen eset
2012. jún. 16. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, rémes érzés
2012. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyson cikinek éreztem :)
2012. jún. 16. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen.annyira valóságos volt hogy wc-n ülök.
2012. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Régi kérdés, de válaszolok, hátha valaki hasonló gonddal küzd és idetéved.


Tavaly felírtak antidepresszánsokat és pár hónappal rá éjszakànként bepisiltem. Sőt nappal is. Eleinte meghaltam szégyenemben, utána nem izgatott.

Pelenka éjjel-nappal, 2 jó barátom és a család tudta, többieknek nem, baleset után diszkréten rendbetettem magam, magam előtt nem szégyeltem magam, tavasz óta nem kell pelenka. :)

2014. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi baj azzal, ha pelenkát veszel fel. Megveszed, hordod és no para. Persze jó ha orvossal azért konzultálsz, ha hosszabbideig fennáll a dolog. Felnőtteknél is létező probléma, sokszor csak átmeneti, de ha kiderül, hogy mégis pelenka kell, azzal is együtt lehet azért élni szépen, ráadásul kényelmes: van aki szereti is hordani.
2015. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!