Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel azt álmodtam, hogy...

Éjjel azt álmodtam, hogy wc-re megyek, és közben bepisiltem. Ugye ez többet nem fog megtörténni?

Figyelt kérdés
nem merem senkinek elmondani... szal éjjel azt álmodtam h wc-re mek... és pisiltem, de a való világban is... de az első cseppre felébredtem, és rohantam ki... ugye ez nem jelenti, h valami zavarom van?? 16 éves vagyok, és már elég régóta nem történt ilyen...
2008. aug. 4. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy velem is megtörtént ugyanez. Én is azt álmodtam, hogy pisilek, és tényleg. Én 20 éves voltam. Azóta sem történt ilyen. Szerintem semmi bajod nincs.
2008. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
semmi bajod nincs nyugodj meg! nem mondom hogy ez természetes dolog, de ha elalvás előtt mindig elmész wcre ilyen nem fog megtörténni:)
2008. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenről álmodsz, azért van, mert tényleg WC-re kell menned, ezért rögtön ébredj fel, még mielőtt azt álmodnád, hogy bepisiltél. De komolyan. Ennek csak ennyi a jelentősége, az agyad még álmodban is jelzi, hogy menni kell!
2008. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Sziasztok.Én 3napja folyamatosan ezt álmodom és bepisilek:Sam 16vok én is.az első 2nap felkeltem de ma nem:Smit lehet tenni?:Smi történik vele?:S
2008. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt már ilyen...volt hogy már mikor álmomban megláttam a wc-t tudtam, hogy fel kell kelni, de volt, hogy annyira élethű volt az egész, hogy nem éreztem, hogy csak álom, és csak arra keltem fel, hogy valami itt szokatlanul meleg, ami csordogál XD....de a lényeg, hogy amikor WC jön képbe, akkor próbáld tudatosítani, hogy fel kell kelni.
2010. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!