Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A folyamatos extrasystolektol...

A folyamatos extrasystolektol alakulhat ki szorongás?

Figyelt kérdés
Úgy 1 éve jelentek meg nálam ezek a pótütések, de olyan kevés és annyira gyengék voltak, hogy nem foglalkoztam velük, de az utóbbi időkben egyre több jött, és olyan erővel, hogy mindig le kellet ülnöm mert beleszédültem. Minden fajta vizsgálaton voltam már, de semmi bajom papiron. Mostmár emberek közé sem merek menni, mert félek hogy összeesek mindenki előtt, ezért folyamat feszült vagyok nyilvános helyen és senkivel se tudok egy jót beszélni csak maximum otthon. Eléggé zavaró.

#szív #extrasystole #pótütések
2014. júl. 25. 13:57
 1/2 Maja0309 válasza:
Szia! Nagy valószínűséggel alakulhat. De elejét kell venni a dolgoknak, hiszen ha nem fogsz merni utcára menni, akkor fennáll a veszélye az agórafóbia kialakulásának. Én is küzdök az extrasystole-val.magnézium pezsgőtabblettát iszok.elvileg az jó rá. Nem szabad túlságosan foglalkozni vele.bedobban akkor bedobban. Csináld tovább a dolgod, ne foglalkozz vele.belüli magát a gondolataidba, és onnantól csak erre figyelsz és kialakul a szorongás. Szendi Gábor Pánik című könyvéből olvastam, hogy extrasystole mindenkinél előfordul, csak nem érzik, vagy nem tulajdonítanak jelentőségét neki.próbálj házból lélegezni és relaxálni. Fogyassz megfelelő mennyiségű folyadékot is!!
2014. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maja0309 válasza:
*hasból nem házból, bocsi :)
2014. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!