Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam kialudni?

Miért nem tudom magam kialudni?

Figyelt kérdés
Mindig lila tÁskás a szemem mert nem tudom kialudni magam sportolok egészségesen élek több energiám is lett de a szemeim mindig táskásak és lilák mindig álmos vagyok mert felületesen alszom pl északaközepén arra Felébredek ha elosonnak elöttem nincsenek rémálmaim nyugodt vagyok kérdeztem erről orvost de csak gyógyszert tudtak javasolni de aszt nem akarok szedni tud valaki valami végleges megoldást hogy végre kipihentetően aludhassak mert én sokkal több alvástól leszek kipihent mint mások mert felületesen alszom valami gyógyszer mentes végleges magoldás kéne hogy ne legyen mindig lila táskás a szemem ami már a részemmé vált

2014. máj. 17. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen próbálj meg korábban lefeküdni, és így többet aludni. Vagy vannak teák, amit segíthetnek.
2014. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!