Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes elaludn...

Miért nem vagyok képes elaludni, miért nem vagyok fáradt?

Figyelt kérdés

Ezen a héten alig aludtam, hétfőn max. 4 órát, nehezen aludtam el és alvás közben is háromszor felébredtem. Kedden ugyanez volt, csak egyszer ébredtem fel. Szerdán már nem ébredtem fel, de ugyanúgy keveset aludtam. Ma/Tegnap este kb. 3 és fél órát aludtam. Délután is szoktam aludni, de már azok is eléggé lemérséklődtek 2 helyett 1-re. Ilyenkor is aludnék, de kicsit sem vagyok fáradt és nem szeretek így lefeküdni, mert akkor csak idegeskedek, hogy megint nem alszok el. Egyébként nem vagyok fáradt, jól bírom a napi teendőket. Talán még kicsit energikusabb is vagyok így. Mi okozza ez, szeretnék már rendesen aludni. :\

18/L



2014. máj. 16. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy fekszel le, hogy " Jaj Istenem, megint nem fogok elaludni" és ezen stresszelsz, akkor nem is fogsz tudni :)


Azt ajánlom, hogy próbáld magad egy kicsit lefárasztani. ( ajánlanám a kinti sportokat, de ilyen ramaty időben nem lehet)


Ha este akarsz aludni, akkor én hanyagolnám a délutána alvásokat is.

2014. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De 'régebben' tudtam aludni, délutánonként pedig már vagy 2 éve alszok, mert utána jól tudok tanulni. Akkor igyekszek majd jobban lefárasztani magam! Sohasem szoktam olyan gondolattal lefeküdni, hogy na most sem fogok elaludni, az csak a háromnegyed órás forgolódás után kapok enyhe idegbajt. :)
2014. máj. 16. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a meleg mézes tejet, vagy a tiszta magnézium tablettát ajánlanám végső mentsvárnak elalvás előtt. Nálam akkor volt ez,amikor lelki bajaim voltak,nem lehet hogy ez húzódik meg a háttérben nálad is?
2014. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!