Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete műtőttek sérvvel....

Két hete műtőttek sérvvel. Normális hogy nem tudok állni, mert még mindig fáj? Ha ülök vagy fekszek nincs fájdalom, de percekig sem tudok állni.

Figyelt kérdés
Lágyéksérvvel műtöttek, hálot is kaptam. Tudom hat hét a gyógyulás, de másnak is voltak ilyenkor is fájdalmai? Nem tudok főzni, mosogatni, mert le kell üljek.

2014. márc. 25. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát bizony a 6 hét, az hat hét. Nekem "csak" végbéltályi tályogom volt 2 hete, és még mindig fáj, nedvedzik stb. pedig gyógyultnak nyilvánitottak. 5 éve méh kivételem volt, ott is keményen kellett a 6 hét gyógyulás. Ne végezz házi munkát, biztos van, aki segit.
2014. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát jól irta az első. Ne kezdj hamar házimunkázni, mert egy nem birod, kettő- szövödmények lehetnek. Nem forr össze a sebed stb. Pihenj, gyógyulj.
2014. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így teszek. Csak sokszor nem könnyű, de igyekszem.
2014. márc. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!