Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj ha levegőt veszek. Mitől...

Fáj ha levegőt veszek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
furcsa érzés,szinte már egy kicsit fáj amikor túl sok levegőt veszek vagy amikor túlságosan kifújom a levegőt(de még nem teljesen),néha nyugalmi állapotban is érzem.Most egy pár órán keresztül nem éreztem de amikor tüsszentettem újra előjött.Akkor is szokott néha fájni amikor fekszem és elfordulok valamerre,akkor pár másodpercig fáj de utána hozzászokom.Mitől lehet ez??16/l

2014. márc. 21. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfázás, gondolom trutyi van a tüdődben. Ajánlatos lenne dokihoz menni.
2014. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) de szerintem nem megfázás mert nem tüsszögök olyan gyakran,naponta kb. egyszer vagy kétszer
2014. márc. 21. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez, mikor bordán térdeltek, de gondolom ilyesmi feltűnt volna.
2014. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen bordasérülésem
2014. márc. 22. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pedig akkor volt ilyen, amikor a melkasomban izomlázam volt. Akkor fájt amikor levegőt vettem. Lehet, hogy neked is ez van csak nem vetted észre. Esetleg tesi óra után kaphattad.
2014. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez orrszárazság is aminek sok oka lehet..pl.száraz levegő olyankor párologtatni kell,vagy túl sok orrcsepp használat..
2014. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!