Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok ilyen gyorsan? 15/L

Miért fogyok ilyen gyorsan? 15/L

Figyelt kérdés
169 centi vagyok, és nagyon nehezen hízok. Szóval több, mint fél év alatt sikerült feltornáznom magam 47 kilóra (reggel mértem, miután elmentem wc-re), de aztán másnapra már 46-45 körül voltam. Aztán két hétig nem mértem kb, és ma nap közben megmértem (nem tudom minek), és visszafogytam 44(!!!) kilóra úgy, hogy sokat eszek sokszor és az étrendemen sem változtattam, maradt minden úgy, ahogy híztam. Már nagyon ideges vagyok, mert brutál sovány vagyok és mikor láttam, hogy visszafogytam azt hittem ott "halok meg" (képletesen persze, lényeg hogy mérges voltam, mert fél év "munkája" két hét alatt "eltűnt"). Mit tegyek, miért történt ez??

2014. febr. 13. 21:18
 1/4 anonim válasza:
El kéne menned orvoshoz. Lehet pajzsmirigy probléma is...
2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Irigyellek,velem pont forditva van!!!:( Szoktál sportolni?? Ird le a napirended ugy lehet tudok segiteni
2014. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PM gond vagy felszívási probléma (bélhám károsodás).


Ezekre tippelnék, ezek nem ritkák.

2014. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálás jó lenne. Kezdésnek egy teljes vérkép TSH-val.
2014. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!