Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Gyorsan fogyok? Ugye majd...

Gyorsan fogyok? Ugye majd lelassul? Nem akarom visszaszedni.

Figyelt kérdés

Ugye mindig azt lehet olvasni, hogy lassan kell fogyni, mert akkor elkerül a jojó effektus.

Nos júl. 9-én kezdtem el kb. 1300 kcal-át enni. Azóta tartom is ezt a szintet. Hetente 5-ször szobabiciklizek 1 órát, de naponta meg kb. 20 percet tekerek az utcán. A kezdősúlyom 105 kg, most meg 91 vagyok. Lisztes, cukros dolgokat nem eszek, csak húst és zöldséget. Szénhidrátot ha lehet elkerülöm.

Szoptatás után elegem lett a kinézetemből és elkezdtem a kalóriákat számolni. De nem nem nagyon gyors ez a fogyás? Egyébként meg nem is nagyon tudnék enni, mert egyáltalán nem kívánom. Már már a kimért kis adagomtól is rosszul vagyok. Annyira félek, hogy visszajönnek a kilók.

Tehát 6 hét alatt fogytam 14 kg-t, jó persze ekkora kezdősúlyból lehet is. Ugye ez azért sok? Mit tegyek?


2013. aug. 19. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján jól csinálod. Fura, hogy valaki ennyire gyorsan fogyjon, de ha beviszed, amit kell, fehérje, kalória, miegymás, akkor én nem aggódnék. Nagyon komplikált a test és az ő működése, lehet, hogy vizesebb is voltál, mit tudom én. Bizonyára több dolog ez a 14 kg, zsír, izom, víz, de hogy milyen arányban, azt nem tudhatjuk, de mivel mozogsz és nem hanyagolod a fehérjét és nem koplalsz, megteszed, ami rajtad múlik, hogy csak minimális mennyiségű izmot veszíts.

Ha továbbra is vigyázol az étkezésedre, nehéz elképzelnem, hogy visszajönnek a kilók... Még koplalás után sem feltétlenül jönnek vissza, fura, de ez van, van, aki úgy sem az izmát veszti, attól még nem követendő példa, de meg kell hagyni, érdekes az emberi test :)

2013. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!