Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok gyorsan?

Miért fogyok gyorsan?

Figyelt kérdés
Egy hete sincs, hogy gyors ütemben el kezdtem fogyni(5 nap alatt eltűnt a hasamról 7cm), szédülök és hamarabb megjött a havi vérzésem is. Elmentem a dokihoz, aki azon kívül, hogy kerek szemekkel pislogott rám nem tett szinte semmit. Fogalma sincs, hogy mi bajom lehet. Elküldött vérvizsgálatra, de tegnap óta is elpárolgott rólam 1.5 centi. Soha nem voltam egy gebe pálcika, de én szerettem azt az állapotomat ezért soha nem fogyókúráztam. Kezdek megrémülni, hogy ilyen rohamosan csökken a derékméretem. Szerintetek mitől lehet ez?
2010. ápr. 13. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

nem vagy stresszes?

minél előbb menj el egy másik dokihoz, ez nem játék, ha így folytatod csont és bőr leszel, és korházba kerülsz

ez már nem játék!

2010. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány kiló hány centi vagy?
2010. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bélféreg jutott legelsőnek eszembe, de azt hiszem, túl sok dr. houset nézek.
2010. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. 164 cm magas és 56 kiló. Nem ér semmi stressz a megszokotton kívül Soha nem voltam az az izgulós fajta. El fogok menni másik dokihoz mindenképpen.
2010. ápr. 13. 15:49
 5/6 Tutujka ***** válasza:

Érdekes dolog tud lenni a tudatalatti.

Azt hiszed, hogy tök jól vagy, de még sem.

Magne B?

2010. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 23 éves vagyok, lány, 165 cm és kb 49 kiló. vékony vagyok, de ezen kívül semmi bajom, jól érzem magam.
2010. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!