Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egészségesen,...

Hogyan tudnék egészségesen, gyorsan hízni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 150 cm magas és 35 kg. Nagyon sovány vagyok és ezt mindenki meg is említi. Bár én is látom hogy jóval vékonyabb vagyok mint a többiek. Nagyon zavar ez az egész és minden erőmmel azon vagyok hogy hízzak és eszek is rendesen de nem sikerül. Nagyon zavar a súlyom és nagyon rossz látni hogy más fölvehet egy ruhát és kifogástalanul áll neki, de rajtam lóg. Mit ajánlanátok, miket egyek, mennyiszer stb?

2014. febr. 4. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészségesen csak lassan lehet hízni.
2014. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ennyi idősen én is ilyen voltam. 170 magas és 45 kg. Akkor kezdtem el hízni amikor elkezdtem sportolni. Akkor kezdtek rajtam megmaradni a kilók. Én is rengeteget ettem. Hatalmas adagokat és rendszeresen. 15-16 éves koromba elkezdtem sportolni. (kosárlabda, aerobik, testépítés) és ez után lassan elkezdett minden átalakulni rajtam, Elértem a bűvös 50 kg-os álomhatárt. és "szép" vékony lettem és nem olyan csontos. Most három gyermek után 40 évesen már nem vagyok vékony. 60 kg Jól érzem magam a bőrömben. De teljesen együtt érzek veled. Nekem is komplexusom volt tőle. Ráadásul utáltam mert mindenki megjegyezte...( a kövéreknek nem mondják hogy jé de kövér vagy nem???) Sok sikert!!!
2014. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!