Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Patikában lehet...

SÜRGŐS! Patikában lehet darabra kérni orvosi maszkot?

Figyelt kérdés

Ovis korú kislányom legújabb mániája hogy játszunk orvososat. Tegnap este nézett az anyja valami kórházas sorozatot, belenézett a kiscsajszi is, és kitalálta, hogy ő ma műteni fog (egy macija a páciens), és a lelkemre kötötte, hogy ma mire hazaér, szerezzek neki olyan maszkot, mint amilyen a dokiknak van.

Na most, az lenne a kérdésem, ha bemegyek a patikába azzal, hogy kéne kb. 3 maszk, adnak?

4-re megyek a kiscsajért az oviba, addig el kéne intéznem.:)

32/f



2014. jan. 29. 14:05
 1/7 anonim válasza:
Igen adnak.
2014. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó! :) Szerintem van, biztos nemcsak valami nagyobb kiszerelésben lehet kapni.
2014. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Sőt fecskendőt is vehetsz neki :)
2014. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. :) Igen, én is úgy tudom, hogy van, adnak darabra is. Az én kislányomnak is van, ő is szokott orvosost játszani. :)
2014. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maszkot,fecskendőt,kisebb sebtapaszt is vehetsz,esetleg műanyag kést (azzal nem vágja meg magát,normál boltban kapsz)
2014. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huh, köszi!

Fecskendő már van, tűt még nem adunk bele, viszont kapott sztetoszkópot is.:)

Vagány kiscsaj a lánykám, tiszta apja.:D Anya jókat derül rajtunk.:)

2014. jan. 29. 14:17
 7/7 anonim válasza:
Igen.adnak.par napja vettem 25ft volt darabja.aranyos lehet ahogy jatszik.:-)
2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!