Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyek?

Segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos három napal ezelőtt elkezdtem éjszakánként bepisilni anya ezt

egyből kiszurta a mai napig nem tett semmit de ma egy csomag pelenkát hozott be a márkája berbeo azt hiszem és azt mondta hogy ha holnap reggel pisis lesz akkor ezt kell viselnem minden este én ellenkeztem de hiába hiszen bejött apu és megfenyegetett hogy ha nem engedem magam bepelenkázni akkor a kutyámat fogja bántani igy hát sirva beleegyeztem de most pár percel ezelőtt felriadtam majd lassan érezni keztem hogy a pelenka eleje rajtam meleg most mit tegyek már megint

bepisiltem de nem szeretném hogy anyu mindig bepelenkázon

Kérlek titeket adjatok vmi tanácsot reggelig

Fiú 14év



2013. dec. 28. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menjetek orvoshoz ezzel
2013. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Pedig mást nem nagyon csinálhat

Vagy menj WC-re lefekvés előtt

2013. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Köss este csomót a végére lefekvés előtt!
2013. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anya hallani se akar az orvosról nem hisz bennük szerintetek megpróbálhatnám hogy beszéljek anyuval erről még egyszer ?
2013. dec. 28. 00:35
 5/15 A kérdező kommentje:
3dik köszönöm a megértésed.........
2013. dec. 28. 00:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyedül is el tudsz menni a (gyermek)orvoshoz

Ennyi idősen-

2013. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Vagy gyermekpszichológushoz

Nem tudom ez mitől lehet

Valami nyomaszt?

2013. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát van egy hugom és ő már jó négy hónapja hasonló cipőben jár és apu őt néha megveri és én meg a hugom is nagyon félünk aputól sajnos ap néha nagyon agresziv de csak velünk anyával nem szerinted lehet ettől?

Amugy hugom 3ével fiatalabb mint én

2013. dec. 28. 00:45
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan hitelesen írod olyan mintha nem is trollkodnál:)
2013. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Erre nem tudnék sajnos értelmes tanácsot adni.


Nem vagy kicsi és attól sem leszel kicsi éjszakára pelenkát kapsz. Arra tippelek akkor érzed pisilned kell amikor nem tudod visszatartani. Erről nem tehetsz szurkolok ki tudjad nőni, és a testvéred is nem szégyen az Inkontinencia.


Úgy érzem neked és a húgodnak is nehéz. De lehet a szüleid nehéz ezt megérteni, ez meg nem szégyen az Inkontinencia bárkivel megtörténhet.


Ne aggódj sokáig 30 éves korodig nem fog pelenkázni az anyukád. Addig amíg 18 éves nem leszel együtt kell sajnos élned.

2013. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!